| Brokenheart18 a întrebat:

Aş vrea să-mi cumpăr o pereche de Converse All Star. Pentru cei care au deja o pereche, sunteţi mulţumiţi de ei? Se rup repede? Merită să-mi cumpăr?

4 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Eu am pe gri si sunt multumita de ei. Adica au talpa destul de inalta si nu intra nici apa in ei, nici nu se rup si sunt draguti. happy

| FashionKitty a răspuns:

Poate ca sunt buni, si si draguti, dar mie mi-se par scumpi...

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Merita 100%.

| Defender a răspuns:

Sunt destul de buni, daca iti cumperi te vor tine 3-4 luni depinde si calitatea happy