| Andreyuta_Deea_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre tenisii Converse care se vand in Romania?
As vrea sa-mi cumpar o pereche, dar am auzit la foarte multi oameni ca se rup repede si ca sunt doar niste falsuri. Ce ziceti?
Funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Unde in Romania, mai exact? Si eu am o pereche de tenisi Converse fake, stiam ca nu sunt originali pentru ca i-am luat la un pret mic, dar avand in vedere ca aratau foarte bine i-am luat. Pe mine ma tin tenisii vreo 2-3 pentru ca am grija de ei, spal cu peria linia alba de fiecare data dupa ce ii folosesc. Eu te-as sfatui sa-i iei doar daca arata bine si se apropie de original. daca stii sa-i ingrijesti nu o sa se rupa.