| Aleeexa a întrebat:

As vrea sa-mi schimb radical tunsoarea si nu vreau s-o dau in bara mergand la un salon de cartier. Ce salon bun din Bucuresti imi recomandati? ( Daca ati fost la el sa-mi spuneti pareri)

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

De acord cu puffu.

| SandraPhantomhive a răspuns:

In Bucuresti saloane sunt multe, unele de calitate inferioara si scumpe. Nu conteaza o firma cunoscuta, trebuie sa gasesti o frizerita care sa lucreze bine. Depinde de cum vrei tu sa te tunzi. Asa ca poti sa te duci si la coaforul de la coltul blocului, s-ar putea sa iti iasa mai bine decat la nu stiu ce salon faimos big grin Succes.

| Aleeexa explică:

Mda. Mi-ai fost de mare ajutor.