| Ooops17x a întrebat:

Buna As vrea sa-mi schimb si eu lookul ...in special tunsoarea, am 16 ani sint fata, vreau ceva tipic pentru un stil mai sport, ceva adolescentin, aveti careva idei?

5 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Uite poti incerca asa e foarte simplu de intretinut si de aranjat http://www.myidol.ro/......20x779.jpg

| madw99 a răspuns:

Pai.du-te la coafor.sh consulta.persoana de la coafor

| LoveMadScience a răspuns:

O tunsoare bob scurt ti-ar incadra bine fatawinkinglove struck succeskiss

| Ooops17x explică:

Pai as putea sa-mi inarc poza de profil

| IuliaEvelyn a răspuns:

Dami niste detalii, despre tine.inaltime,greutate,forma fetei, forma corpului. daca vrei ajutor, add agoniesiextaz18. te-as putea ajuta cu mai multe asa