| Caty07 a întrebat:

Sall, am 15 ani, si vreau cumva sa imi schimb lookul meu,(coafura, machiaj, imbracaminte)ce idei aveti? sunt satena si am ochii verzi... orice idee -merita expusa

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

REPREZENTANT VAND PRODUSE ORIFLAME

Oriflame vine luna de luna cu oferte tentante si produse noi. Daca doriti sa va bucurati de ele puteti comanda de la mine, trimitand e-mail pe ln_anamaria@yahoo.com. Catalogul curent e pe site, catalogul urmator il puteti vedea aici http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml.

| negru30 a răspuns:

La 15 ani ramai totusi cu gandul la carte- o sa ai timp si pentru machiaj

| fathaabesstt a răspuns:

Vopeste-ti parul blond daca ai ochii verzi, dar blond foarte deschis, machiaj dupa culoarea hainelor cu care te imbraci... si despre imbracaminte nu stiu ce sa zic... fundita?