| Miha a întrebat:

As vrea sa stiu cateva magazine din Bucuresti cu haine la moda si preturi rezonabile si inca ceva unde gasesc magazinul Mini Prix?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. In spate la Unirii este Zara. Tot pe magheru, aproape de Intercontinental este ITC, si mai este unul putin mai in jos, dar nu stiu cum se numeste. Poate te ajuta. Pa

| Abcfunny a răspuns:

Buna. e prin centru. nu stiu exact cum sa iti explic. dar nu merita straight face sunt haine gen second-hand nu arata de loc cum sunt in reviste [bravo, bravo girl, popcorn depinde unde ai vazut]

| stefaniaa116 a răspuns:

E un MiniPrix pe bulevardul Iuliu Maniu aproape de iesirea catre Pitesti.
Mai e unul in Piata Romana, langa McDonald`s.

Mai poti incerca si online, de exemplu pe: www.misspretty.ro. Au preturi f bune si stii sigur ca sunt noi.
La MiniPrix multe sunt second hand.

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Buna. Te poti duce la Afi Palace Cotroceni sau la Plaza Romania astea sunt preferatele mele. Sunt magazine pentru tineri :Zara, Bershka, Stradivarius, BSB, Mango etc. si toate au reduceri love struckBafta la shopping!

| SoundTapes a răspuns:

Da.
In Otopeni.
Daca mergi pe strada principala o sa il vezi.
Nu ai cum sa il ratezi.
Date mai exacte nu am cum sa iti dau.
Sau mai e in Militari, cum vii de la Carrefour.
Sper ca ti-a fost de ajutorhappy.