| bicolor_1613 a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu ce tunsori se poarta in 2010...Se mai poarta bobul?

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Bobul a fost si o sa fie mult timp de acum in colo la moda. este o coafura care n-o sa se demodeze asa usor

| Nimic special a răspuns:

In 2010 se poarat foarte mult tunsorile bob, parul scurt.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bobul se poarta cel mai mult in diferite stiluri.cum ar fi ff scurt in spate si mai lung in fata.cu breton scurt.etc
decihappyse poarta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar este la moda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar este la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta bobul chiar eu am parul facut bob. Scurt la spate si lung in fata...>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da...big grinsi eu am problema asta.nu stiu cum sa ma tundhappy...colegele imi spun sa ma tun bob. dar am parul mai lung.si nu ma indur sa ma tund asa scurtsad