| apandrepepeapa a întrebat:

Buna!happy As vrea sa stiu daca intaritorul pentru unghii 24K Gold de la AVON arata pe unghii ca un lac obisnuit (transparent) sau are o culoare aurie, specifica? Multumesc anticipat:*Funditaa!

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Sa nu te astepti sa arate ca un lac transparent. Are niste anumite particule cica "de aur" in el, si vor lasa unghiile un pic aurii. Pot sa-ti spun ca e foarte bun, intareste unghiile super. O zi frumoasa!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Întăritorul pentru unghii 24k Gold nu este ca un lac obişnuit, pe unghii, ci are o strălucire(delicată), uşor aurie.Din gama machiaj auriu, de la Avon, ar mai fi(rujul 24k, perlele aurii pentru faţă, creionul pentru ochi, in 2 nunate: Gold Mine si Burnished Bronze, gloss-ul de buze, lacul pentru unghii), toate cu o tentă aurie.