| rihanna2010 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca tratamentele pentru unghii de la avon sunt bune ...ms

15 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da:d

| Alexandra. a răspuns:

Eu le-am incercat.Sunt chiar bune si la un pret accesibil! Ti le recomand.winking

| cosima11 a răspuns:

Nu stiu cat de bune sunt dar iti spun ce a incercat sora`mea si a functionat. in fiecare seara isi pisa o coaja de ou f f f marunt si o punea intr-o lingurita cu dulceata. si o manca. si are unghiile f tari, nu i se rup decat f rara daca lucra ceva mai nasol, si ii cresc si repede. de asemenea am mai auzit de la profu de muzica. e un pic mai ciudat dar functioneaza. sa iei o bucatica de drojdie cruda, cam cat unghia de la degetu mare si o amesteci cu o lingurita de miere. si iti creste f repede parul si unghiile. incercarea moarte n`are :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot folosesti produse Avon , de ce nu esti chiar tu Reprezentant Avon ?
Ti-ar placea sa-ti primesti produsele preferate direct la tine acasa, oriunde in tara, in 2 zile ? Nu esti conditionata de nimic, nu platesti nicio taxa de inscriere/retragere. Practic…ai doar de castigat !
Cum ar fi sa mai ai si reducere la propria comanda ? Si o data la 3 saptamani sa primesti cate un cadou din partea Avon ?
Daca vrei sa-ti dezvolti afacerea, sa fie cu adevarat un job part-part-time, sunt sigura ca ai prieteni, colegi, fosti colegi, vecini, rude, cunostinte care folosesc produse Avon. Asa este sau locuiesti cumva pe o insula pustie ?
Vrei sa-ti cumperi produse Avon si sa nu dai nici un ban pe ele si in plus, sa-ti mai ramana si banuti in buzunar ? Ai discount pe comanda ta de la 15% pana la 30%. Vrei sa fii sigura ca mereu vei primi cadouri in colet ?
Trebuie doar sa iti doresti! Daca esti o fire sociabila, comunicativa si serioasa, nu mai ai de ce sa stai pe ganduri.
Vei depune minimum de efort si vei obtine maximum de satisfactie. Este o activitate care te va ajuta pe viitor nu doar din punct de vedere al CV-ului, ci si ca dezvoltare personala. Merita sa incerci pentru ca nu te costa!
Ce zici ? Nu ai ce pierde , merita sa incerci , caci ai doar de castigat .

Daca vrei sa incerci si tu, daca ai anumite nelamuriri si ai nevoie de sfaturi si de pregatire , da`mi add d3lia.avon si`ti voi raspunde la intrebari . Sunt multe chestii de discutat , pe care e posibil sa nu le stii .Pentru a le afla , nu ezita sa ma contactezi !
Pupici !:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va recomand un tratament naturist :ulei de masline incalzit si aplicat cu un betisor de cuticule, la mie a avut efect

| GabiCh93 a răspuns:

Din cate am auzit sunt bune.multe prietene le-au incercatwinking

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Eu stiu ca sunt bune

| denysa a răspuns:

Pentru mine nu a avut nici un efect ba mai mult mi-au defoliat si mai tare unghiile acum depinde. nu stiu ce sa zic

| andreeaw a răspuns:

Da...eu folosesc. nu mai sunt casante...

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Mie personal nu mi s-au parut extraordinare

| Andrutza10 a răspuns:

Eu in locul tau nu mi-as pune nici macar unghii false dar pai sa fac tratamente eu spun ca nu ar trebui sa le foslosesti mai intai sa te interesezi ce contin sa vezi daca sunt sanatoase sau daca nu-ti strici unghiile se poate intampla.Acum cum vrei nu te oblic mi-am dat cu parearea.happy

| claw_5072 a răspuns:

Sunt bune...iti da sora.mea cu asa ceva de un an credhee hee

| mimi_8903 a răspuns:

Si la oriflame sunt unele chiar mai bune eu le folosesc de doi ani si prietenele mele la fel sunt foarte bune da-mi mesaj p privat daca vrei detalii

| meNa_9645 a răspuns:

Din cate stiu eu.sunt bunewinking

| and0bv a răspuns:

Eu nu iti recomand sa cuperi! uleiul de masline e un tratament bun!