| cristinna23 a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai sunt la moda vestele. dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Overdose a răspuns:

Vestele sunt la modă. Poartă ce îţi place şi fii tu însuţi.Moda perfectă este cea pe care tu ţi-o creezi! happy

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Da.Se poarta mai ales cele scurte de blugi. Funda?batting eyelashes

| Carla_2571 a răspuns:

Fii tu insati si poarta cea ce-ti place.Moda se schimba mereu. Dar daca chiar vrei sa stii vestele sunt inca la moda si la moda sunt toate hainele care-ti plac.
fundita?

| chocolate27 a răspuns:

Toamna asta se merge pe vestele de blana.
Machiaj
Fond de ten (93)
Corectoare (8)
Pudra (21)
Rimel, Mascara (19)
» toate categoriile
Ingrijire coafuri & Par
Sampoane (30)
Balsamuri (2)
Tratamente pentru par (4)
Fixative, Geluri, ceara (3)
» toate categoriile
Mirese & Nunti 2010
Rochii mirese (6)
Alte accesorii nunta (170)
Coafuri mirese (6)

Parfum Ralph Lauren Romance Silver EDT 50 ml Fashion up

150 ron

Parfum Ralph Lauren Romance Silver EDT 50 ml [...]

ADVERTISING
HOME / MODA SI COAFURI / MODA
Vesta din blana: un must al toamnei 2010

Lady4ever.ro
Email Print RSS +more
TEXT: A A A

Dimineata, cind mergi la birou, vestele din blana sunt un accesoriu chic, pentru care trebuie sa dai uitarii vestele din polartec, pe care stim, le iubesti din toata inima, dar sunt la fel de atractive precum o pereche de galosi negri. Poate fi purtata cu tricou, pantaloni scurti si cizme sau peste o rochie vaporoasa din matase.Vesta de blana este un accesoriu curajos al acestei toamne, potrivit acelor femei care vor sa iasa in evidenta. Blana din care este croita vesta, fie naturala, fie artificiala, trebuie sa fie cat mai pufoasa, si vospita in culori neutre, de toamna: maro, verde inchis, gri, ruginiu, negru. Sunt complet interzise vestutele in culori "playboy" care nu fac decat sa arunce in ridicol pe oricare dintre purtatoare. Sper ca te-am ajutat!:*

| CybeRAthlete a răspuns:

Se pune prea mult accent pe moda. Poarta ce iti este comod. parerea mea. o fata naturala sau un baiat la fel sunt mai mult apreciati. si da, inca mai sunt la moda, atat pentru baieti cat si pentru fete, dar se cam duce sezonul

| andrada_8531 a răspuns:

Daca iti sta bine cu una atunci e la moda happy

| ColourMePretty a răspuns:

Se poarta acele veste lungi, aproape pana la genunchi.Mai ales ca vine iarna, sunt foarte bune.Si fii naturala. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. se poarta mult.si mai ales cele mulate pe corp.Mai ales acum, ca a inceput scoala. o vesta e foarte sic :) Uite un link care sa te ajute :)

http://www.onemagazine.ro/......ne-la-moda