| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu parerea voastra despre pagina:http://www.facebook.com/pages/Style-me/573655445980263? cropsuccess
ranspunsul cel mai sincer primeste fundita! si va rog dati si un like!

Răspuns Câştigător
| Different69 a răspuns:

E draguta. Pune mai multe poze si asa vei primi mai multe like-uri.

2 răspunsuri:
| Padrino23 a răspuns:

Este o pagina foarte frumoasa si interesanta, dar problema este ca are pre putine like-uri. Sper ca vei zcumula pe viitor mai multe like-uri happy. Sper ca te-am ajutat.

| pris99 a răspuns (pentru Padrino23):

Multumesc....si are putine deparece am facut-o abia azi si nu prea am dat de stire despre pagina asta.