| ana_8188 a întrebat:

Buna☺️...as vrea sa știu părerile voastre despre îngrasa parului foarte des(mentionez ca se îngrășa la 2 zile foarte tare ).Am folosit o perioada Panten, iar acum folosesc produse de la Kallos.Ce îmi recomandați sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Cumpărați un șampon tratament de la farmacie și te vei vindeca. Nu aplica niciodată balsamul până la rădăcină, acesta ducând la îngrășarea rapidă a părului. Îți poți face o mască astringentă pe baza de zeama de lămâie, 2-3 picături de ulei de arbore de ceai (îl găsești la DM) și ulei de măsline. Las-o sa acționeze 20-30 minute și apoi spală părul cu șamponul tratament. Fă-ți masca de 2 ori pe săptămână și rezultatele vor apărea după 1-2 săptămâni, dacă te vei ține corect de îngrijirea lui.

3 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

Incearca gama Elseve Argila extraordinara. Iti tine parul curat 72h.

| Cristall155 a răspuns:

Parul se îngraşa din cauza anotimpului -adica toamna si iarna. Îti recomand masti natural cum ar fi miere de albine, oua sau ulei de masline.

| Marlene123 a răspuns:

Recomand sa numai pui mereu mana in par. Asa nu se mai ingrasa.