| SayCheesexD a întrebat:

As Vrea Sa Stiu Si Eu Cum Pot Sa Imi Fac Parul Sa Creasca Mai Repede?

Extensiile Costa Mult Mai Ales Sa Mi Le Puna...

Exista Ceva Produs Care Sa Accelereze Cresterea?

Va Rog ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NoSwear a răspuns:

Nu inteleg de ce te-ai grabii, doar pentru un motiv anume. Acele substante nu iti fac bine la par, si din cate stiu eu nu exista produse pentru asa ceva. O solutie mai buna, este sa iti tai un pic din varfuri si iti va creste mult mai repede decat cum iti creste normal. Nu exista alte posibilitati, dar daca chiar vrei sa iti creasca repede du-te si taieti varfurile happy. Sper ca am fost de ajutor, astept funda. big grin
P. S. Tu vrei parul sa fie natural, sau "fortat?" Asteapta un pic, si ai sa vezi ca iti creste!

6 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Ulei de ricinhappy

| Akid a răspuns:

Uleiul de ricin
e fff bunn
am o prietena care la folosit aproximativ de 7 ori si ia crescut parul cam 2 centimetri jumate in 2 luni
love struck
se gaseste la farmacie
si costa aproximativ 8 lei

| Buttercup30 a răspuns:

Sunt si extensii pe care ti le poti pune tu, au clamuta.si sunt mai ieftine happy
parul creste mai repede si daca il ti prins in coada big grin

| Raya_9247 a răspuns:

@Stefiii: "parul creste mai repede si daca il ti prins in coada". eu imi prind parul doar noaptea cand dorm happy, in rest il tin desfacut.
@love din cate stiam asa creste parul in mod normal fara sa folosesti nimic happy.
@Mada sunt de aceiasi parere cu tine.
P. ssadparul meu masoara 80cm lungime)deci iti zic din experienta.

| Dienuka a răspuns:

Se spune ca uleiul de ricin este bun pentru cresterea parului. Se maseaza radacina parului cu acest ulei si se lasa sa actioneze dupa care se spala parul. Mai exista un sapon nutritiv pentru cresterea parului de la Favisan. Se gaseste in general la Plafar.

| crinutzaa11 a răspuns:

Daca aflii ceva, da add la blndutsa100 si zi-mi si mie te roog