| Saladin1236 a întrebat:

Salut,sunt baiat si am parul mare dat pe spate cum se poarta acum,si as vrea sa ma tund scurt cand se termina scoala, stiti daca o sa imi creasca pana incep scoala nu chiar cat il am acuma da totusi, si cu ce as putea sa dau sa accelereze cresterea lui.

Răspuns Câştigător
| doarK a răspuns:

Depinde si cat de repede iti creste parul dar in orice caz, cred ca o sa arati ca si cand nu ai fi avut bani sa te tunzi (am observat asta la fratele meu). Te sfatuiesc sa alegi intre parul scurt sau lung. Iar in legatura cu solutiile de crestere rapida a parului te poti uita pe site-ul acesta: http://www.click.ro/......-parului-0 nu iti recomand produsele chimice deoarece pot avea anumite reactii adverse, totusi, nu stiu cat de folositoare sunt tratamentele naturiste. Sper ca nu te-am pus mai mult in ceata. :)

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ar putea, depinde de viteza de crestere a parului tau. Oricum, da-ti cu ulei de ricin la radacina si lasa-l aproxatimativ o ora inainte sa te speli pe cap.