| anonim_2188 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu daca in craiova exista magazine din care pot cumpara ochelari wayfarer dar nu vreau de soare vreau din aceia cu lentile transparente. sper sa primesc un raspuns cat mai rapid.va pup.

Răspuns Câştigător
| belikeby a răspuns:

Da. au fost la leonardo in real. ultima pereche. si nu au mai adus, eu am comandat pe net, cauta pe okazii.ro wayfarer clear lentswinking. sunt in jur de 20 lei acum, cu transport 7 lei, eu i-am luat cu 3, 70, acum sau ieftinit :p

3 răspunsuri:
| FunkySmile a răspuns:

Eu mi-am luat ochelari wayfarer din Cora desigur sunt fake si au lentile de soare, asa ca am scos lentilele si arata mult mai cool asa, multi poarta asa fara lentile si nici nu se vede diferentawinking. S-ar putea sa gasesti tot in magazine din astea : Cora, Real... eu mi-am luat din Cora da am vazut ca sunt si in Carrefour. Nu sunt foarte scumpi eu pe ai mei am dat 25 lei dar am vazut ca in Carrefour erau 35 lei. difera de unde ii ei tongue.
Peace kiss

| Roxana_3230 a răspuns:

Http://taraba-cu-cercei.blogspot.com/

Poate iti e de ajutor!:)

| yoabizz a răspuns:

Sallz eu sunt din craiova si am vazut wayfarer la optica sunt mai scumpi dar mertita.succes :*