| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa aflu daca imi poate spune cineva de unde din Buzau pot cumpara ochelari Wayfarer(cei cu lentile transparente). daca se poate.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IThingILikeYou a răspuns:

Mda.poti gasi in carreffour.in orice oras.decii daca eu mi-am luat d aici love strucklove strucklove struck mult perechi.nu are cum sa nu gasesti si la tine love struck.imi dai si mie idu` tau puppy dog eyes.ap***ca nu gasesti in carreffour. cauta in IDM. gasestiwinking. imi dai si mie idu` tau puppy dog eyes.tii log love struck

| anonim_4396 explică (pentru IThingILikeYou):

In magazine

1 răspuns: