| LittttleMonster a întrebat:

as vrea sa va intreb daca epilarea la coafor cu ceara este dureroasa si cam cat costa.ca vine vara si eu ma fac cu epilatorul de la genunchi in jos pentru ca ma ustura si sus pe bulanelaughingma fac cu crema. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Eu ma fac numai cu ceara de mai bine de un an. Am incercat si cu epilatorul, dar doare mult mai rau decat cu ceara. Si in plus daca te faci regulat cu ceara (o data pe luna) o sa vezi ca parul incepe sa se rareasca si firul sa se subtieze.
Iar sa te epilezi la salon cu ceara nu costa foarte mult, mai ales ca nu e nevoie sa te faci de mai mult de 2 ori pe luna.
Succes!

3 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Doare ceara, dar macar tine mai multe de la un timp pana creste firul de par.
asa ma fac si eu cu epilatorul nu pot si pe coapse doar daca firul este f f scurtbig grin

| kris666 a răspuns:

Epilatul lung (de sus pana jos) costa 20-30 de lei in functie de salon. te doare putin prima data sau prima fasie, apoi te obisnuiesti si nu mai doare asa de tare.

| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/