| andreeaaa1 a întrebat:

As vrea si eu moduri noi de imi prinde parul... tinanad cont ca il am pana la umeri si este in scari, si am breton dra eu mi'l prind cu o clama sus.
http://www.golge.ro/......tp?/imgres 4200&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=281&ei=O6QkTe68FYfMswbQmOy_ Ag&oei=BqQkTZTENsib8QOmx_yEBw&esq=6&page=6&ndsp=35&ved=1 t:429, r:27, s:178&tx=126&ty=105&biw=1280&bih=909
Sper sa intelegeti.
Si pare banal dar eu nu ma consider frumoasa ce as putea sa fac la fata pentru a arata mai bine?
fundita

4 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Un machiaj potrivit si un tonus mai bun te-ar putea ajuta. In primul rand zambeste-ti tie in oglinda si iubeste-te pentru ca energia asta pozitiva va atinge si persoanele din jurul tau. Cat despre coafuri iata ceva sugestii: http://www.karena.ro/......le_de_par. Daca vrei inspiratie si pentru machiaj vei gasi aici: http://www.karena.ro/......e_din_2010

| smashedblackfox a răspuns:

Si eu am tot pana la umeri parul, doar ca e bob in colt, sau cum s-o numi laughing s-au a fost ca a crescut laughing
pai, ai putea sa ti-l prinzi in coada (cred ca se poate, la mine da happy ), sa ti-l impletesti cand e umed (si daca mai iti prinzi si bretonul cum cred eu o sa-ti stea bine), sa-ti faci codite mici.
nu stiu, lasa-ti imaginatia sa-ti zburde laughing
ah, da. si eu ma consideram urata, insa mi-a trecut oh go on...am asteptat sa-mi mai creasca parul si acum sunt mai draguta. Si sa stii ca toti suntem frumosi in felul nostru...deci nu te ingrijora, and live the life!

| Diamond_1649 a răspuns:

happy Vezi dupa forma fetei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie-l big grin asa e cel mai bine