| countingstars a întrebat:

As vrea un spray de par cu care sa ma dau inainte sa folosesc placa, ca sa nu imi arda parul. Ce imi recomandati? Dar sa fie ceva ce ati folosit si stiti ca e bun si sa imi spuneti firma, ca sa stiu ce sa iau. Dau FUNDA!winking

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca de la Schwarzkopf are o textura usoara si nelipicioasa sau de la Syoss.

| Alelulu a răspuns:

Au si cei de la kallos un ulei ff bun si accesibil.

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Eu folosesc unul de la John Frieda din gama Frizz Ease, insa cei de la L'oreal au unul bun si mai ieftin happy