| Ioana8464 a întrebat:

Astazi am cumparat un lac pentru protectia unghilor de la farmec cu vitamina B5.Intrebarea e: De cate ori trebuie sa il aplic pe unghii? Adica daca m-am dat pe unghii astazi cu el...peste cat timp ar trebui sa il mai aplic? funda:*

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Pai daca te dai in fiecare zi ar putea sa se inaspreasca prea tare. Insa acest tratament este pe o periaoada mai indelungata, undeva o luna la inceput mai intens apoi este folosit ca ceva obisnuit. Acum la inceput foloseste-l de 3 cel mult 4 ori pe saptamana, dupa citeva saptamini redu la 2 si continua, fiindca ti le vei pastra sanatoase un tip foarte lung. Dupa citeva luni, fa o pauza de-o luna si reincepewinking

1 răspuns:
| cherrybomb a răspuns:

Oadata la 2 zilehappy