| larisa131655 a întrebat:

Bună! Ați comandat ceva de pe acest site: https://www.ceasuri-shop.ro/? Dacă da ce părere aveți, sunt convinsă că ceasurile probabil nu sunt originale, dar măcar trimit ceea ce ai comandat?

Răspuns Câştigător
| Simona2024 a răspuns:

Poți să comanzi cu încredere. Eu nu am comandat de aici, dar a comandat fratele meu un ceas și a fost mulțumit de calitatea lui. Și designe-ul este drăguț.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca comanzi ramburs si specifici ca livrarea sa se faca cu verificare, nu ai nicio sansa sa iei teapa de la nimeni!