| JustForFewSeconds a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul vivantis.ro? Sunt originale produsele? A comandat cineva? big grin

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu cred ca esti draguta si fara machiaj, asta ca m-ai intrebat ce parere am...

| LotusFlower a răspuns:

Da, am comandat eu! Vand fake-uri in combinatie cu produse originale si sunt mega tepari, e foarte greu sa recuperezi banii dupa. Sunt ieftine cu un motiv, din pacate. Daca vrei sa nu pierzi nervi si bani, cumpara din alta parte mai bine. Eu am pierdut in jur de 800 de lei la ei sad