| Xeniaa a întrebat:

Buna ..ati incercat gelul pentru bust (solutions)de la avon? e bun ofera fermitate, intareste sanii? va rog raspundeti doar daca stiti :*funda

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Il are mama, il mai folosesc si eu, cu adevarat intareste putin sani dar nu mi se pare ca ii sustine asa ca sincera sa fiu si daca il ai pe sani si daca nu il ai eu zic ca e acelasi lucru.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

.Gelul pentru bust Liqiud Bra Avon Solutions
Are o textura placuta, se aplica usor si intra repede in piele. Miroase frumos, a flori, nu are miros intepator si nu pateaza hainele. Contine extract de rodie si chimen care stimuleaza producerea de colagen si elastina si actioneaza ca un "sutien lichid", sustinand si conturand zona bustului. Dupa o luna de utilizare pielea devine mai ferma, catifelata iar conturul se redefineste. Desigur, nu va puteti astepta nici la minuni, este pana la urma doar o crema. Atunci cand vine vorba de ingrijirea bustului exercitiile fizice sunt foarte importante, dar si dieta si mostenirea genetica. Totusi pentru a preveni lasarea pielii si aparitia vergeturilor se recomanda utilizarea unui produs de ingrijire zilnica ce are proprietati de hidratare si tonifiere.