| HappyCandy a întrebat:

atunci cind elimini pistruii cu ajutorul laserului, daca stai la soare apar din nou, apropo cam cit costa eliminarea pistruilor cu laser?

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Dupa parerea mea,pistruii sunt foarte draguti, te fac speciala, dar daca totusi vrei sa-i indepartezi te sfatuiesc sa incerci mai intai niste metode naturiste.De exemplu:taie un castravete felii si lasa-l la scurs pana lasa zeama,apoi cu un tampon de vata inmuiat in zeama de la castraveti acopera zona cu pistruii si stai asa cateva min,dupa care sterge pistruii.Fa asta doua-trei saptamani, de doua ori pe zi, si daca nu merge apeleaza la alte metode.o zi frumoasa