| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee daca geaca imitatie piele in timp se mareste sau "intra la apa"? Vreau sa imi iau una, in oras la mine am gasit una cam larguta la maneci si una scurta di vine fix la maneci(am enumerat doar pe cele care m-au atras interesul) astept opinii. Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se mareste daca o dai cu crema.

| Peaches a răspuns:

Nici nu se mareste nici nu intra la apa. Sfatul meu e sa-ti iei una care ti se potriveste bine.

| RockableHu a răspuns:

Nu cred ca intra la apa dar daca o stergi regulat o vei pastra frumoasa si o vei avea mult timp!

| hynata a răspuns:

Nu se spala, ori le duci la curatatorie, ori iei o carpa umeda si una uscata si o speli cu cea uda si o usuci repede.