| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu un sfat. Merge sa ma duc la disoteca cu niste cizme de piele intoarsa crem, cu o pereche de blugi negri conici, cu o camasuta mai lunga gri cu putin alb cu o centura si o geaca de piele(imitatie) scurta. Astept raspunsuri

1 răspuns:
| Pupily92 a răspuns:

De ce sa nu mearga? dar in locul camasutei poti sa-ti iei un tricou alb(simplu sau cu ceva desene/scrisuri pe el) distractie placuta!kiss\dancing