| anonim_9140 a întrebat:

Aveti idee unde pot gasi aparat pentru. epilare de unica folosinta. N-am nici cea mai vaga idee unde l-as putea gasi... piata, supermarket...mersi:*

2 răspunsuri:
| Heidii a răspuns:

Cel mai bine e sa le iei din supermarketuri. Nu stii de ce poti da prin alte locuri.

| Кристина21 a răspuns:

Depinde,il poti gasi si in magazine, supermarketuri si pietze, dar nu iti garantez reushita sunt multe firme de cosmetice care comercializeaza astfel de aparate de unika folosintza,
Deshi pretul lor este mai mare decat cele cumparate din alte locuri sunt mult mai eficientewinking