| skumpic96 a întrebat:

azi merg la gratar la niste prieteni si nu stiu cu ce pot sa ma imbrac cum sa-mi fac parul etc. vreau cv mai elegant nu sport.
ajutati-ma pls
Funabig grin

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Sincer nu cred ca ar trebui sa te imbraci elegant la gratar insa daca nu vrei nici sport poti alege casual:o pereche de jeansi comozi, un tricou si tenisi.
http://www.polyvore.com/liz/set?id=25581488
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| skumpic96 explică (pentru candydream):

Mersi mult :*

| candydream a răspuns (pentru skumpic96):

Pentru nimic

5 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

Pai cel mai indicat ar fi sa te simti confortabil
La tinuta un tricou cu un imptimeu mai femin si pe deasupra (daca e mai frig) o jacheta.Ca pantaloni i-ati blughi sau pantoni bej, iar ca incaltaminte balerini (daca vrei sa fie mai elegant).
Parul lasa-l desprins sau fatil cu placa, dar e bine sa ai si un elastic de par la tine.
Distractie placuta

| Eveeee a răspuns:

Http://www.sundayfashion.ro/......ipes-open/ ai putea sa te imbraki asa [poate cu cv ciorapi asa mai subtiri care sa arate superr + cv balerini sau mai stiu ew. ] iar parul http://www.google.com/......tp?/imgres sperr ca sty sa-l faci :) si ca te-am ajutat :) bft :*:*

| Ana10000100 a răspuns:

1.Ia-ti jumatate de pe suprafata parului si prinde-l cu o clama+ o coronita care sa se asemene cu clama.
2.O rochie la costum stramta pana la genunchi, orice culoare.O gecuta mica pana la burtica, o culoare mai deschisa si pusa peste rochie.
3.O esarfa si parfumul preferat, si orice incaltaminte, dar stii ca nu se potrivesc tocurile pe iarba, nu? Dar cate o data oamenii fac un gratar pe iarba, iar intr-o parte este o banca cu beton pe jos.