| Vasilan_Raluca_2000 a întrebat:

Azi mi-am facut gaura in buric la spital, mi-a facut un doctor chirurg si mi-a facut anestezie locală si a fost ok. La câteva ore dupa nu m-a durut dar acum spre seara a început sa ma doara. E in regula?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Florentina9210 a răspuns:

E destul de in regula. Deoarece efectul anesteziei trece si e normal sa te doara. Poti lua un analgezic.

| kiri11 a răspuns:

Treci din nou pe la o consultare dupa o saptamana. Durerea este normala si nu ai dc sa te ingrijorezi. Dar in cazul in care continua este nevoie de sfatul doctorului.

| Fotograf_Florin_Andrian_1979 a răspuns:

Cand iti trece durerea, daca ai drum prin Iasi, da pe http://www.camera1.ro/ si poate ne vedem la o sedinta foto;)