| 10011993 a întrebat:

ca parere aveti despre combinatia: esarfa, palarie si geaca din imitatie de piele pentru sezonul acesta?:*

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Palaria se numara printre accesoriile "must have" ale sezonului rece. De aceea, combinatia aleasa de tine este una inspirata. Ai grija insa la culori, nu este indicat sa semeni cu un curcubeu. Iti poti completa tinuta cu o pereche de jeans skinny sau cu o rochita din tricot si o pereche de botine ( in mare voga acest sezon sunt urmatoarele modele: http://www.divahair.ro/......010_-_2011 ). Ai grija de tine.

| DakotaRoyse a răspuns:

As scoate geaca de piele si as adauga ceva lung, tricotat, pufos

| RMihai a răspuns:

Sincer nu prea merge, palarie cu esarfa mda, dar cu geaca de piele dreapta, nu cu elastic in talie si maneci

| Lalysuka a răspuns:

Da.Merg cu o pereche de blugi stramti si cu niste cizmulite pana la oul piciorului.

| Craazy a răspuns:

Mi se pare foarte,, cool''. Sigur vei iesii in centrul atentiei daca adaugi si niste cercei rotunzi sau mai mari.