| marinsky a întrebat:

BunahappyCam cat ar costa un fard de pleoape de la L'oreal? Daca ati mai folosit ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Se pare ca ai gusturi bune daca vrei sa iti cumperi fard pleoape l'oreal.eu am multe si iti spun ca sunt foarte bune! Acum, pretul depinde si de modelul fardului...de exemplu daca vrei sa iti cumperi fard cu sclipici sau cu modele-combinat costa putin mai mult decat pretul celui simplu.In jur de 50-100 de lei. cele de 100 de lei sunt cele cu sclipici si cele care sunt in set si au si ruj...depinde si de marimea fardului. daca este dublu adica e multa cantitate costa mai mult... dar sunt foarte bune!

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde ce fard vrei, au preturi de la 50Ron pana la 100Ron, sint foarte bune, eu de acolo folosesc, ma impac foarte bine cu ele.Si rimelul L'oreal este foarte bun, daca vrei un rimel adevarat incearca acesta de la l'oreal.

| afrodita17 a răspuns:

In jur de 40 de lei...depinde cat de mare este caseta. iar ca parere.nu stiu ce sa zic.marca l'oreal mi se pare destul de buna.winking