| anonim_4396 a întrebat:

Care este metoda voastra de epilare a bratelor?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Folosesc epilatorul sau benzile de ceara rece.Tu?

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Cu big-ul

12 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi cu banda de epilat. Nu imi sta in fire sa ma epilez pe brate, dar cred ca e cel mai eficient mod de epilare... pe brate. happy

| ammy12 a răspuns:

Cu ceara pentru ca simti durerea doar o data pe cand cu epilatorul vei simti durerea a fiecarui fir smuls. Mai este si varianta cremei sau a big-ului dar iti va creste parul in vreo 3-4 zile mult mai marebig grin

| unbaiatanonim a răspuns:

Acid sulfuric, merge de fiecare data.

| FaraSareDoi a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Ha ha. Merita încercat. Nu mai vezi nici un fir de par toată viata... dacă mai apuci sa trăiești.

| vangaelis a răspuns:

Eternul BIC happy

| 8mariastar a răspuns:

Cu ceara dar cel mai rar cu epilatorul ca de la ceara raman urme

| Mandy693 a răspuns:

Cu epilatorul creste mai greu la mine

| ȘtefiBăăi18 a răspuns:

Cu ceara e cel mai bine(nu prea imi sta in fire sa ma epilez pe brate dar daca te faci cu ceara o sa creasca mai greu. si tias propune sa nu te faci cu big-ul

| 1230 a răspuns:

Buna! pai eu uneori ma epilez si cu ceara dar mai mereu cu big-ul

| anonim_4396 explică (pentru 1230):

Si eu tot cu big-ul. si pe maini si pe picioare. si sunt multumita

| Andreea7002 a răspuns:

Crema depilatoare, se gaseste la toate supermarketurile in plus are si un pret rezonabil, si eu una sunt foarte multumita, tine mai mult decat cu bigul...winking Funda?