| Gabriela2 a întrebat:

Care este rimelul vostru preferat? Ce rimel credeti ca este mai bun intre: Maybelline Colossal, Maybelline Cat Eyes sau Maybelline The Falsies? M-ar interesa in primul rand sa ofere volum genelor.

5 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Maybelline Colossal

| andreeadragutza22 a răspuns:

Mie imi place Maybelline Cat Eyes iti face genele super si se intareste mistou si nu ti se duce doar daca te dai cu apa... si Maybelline Colossal e ffff. bun happy foonda?

| ChocolateAddict a răspuns:

Maybelline the Falsies iti da muuuult volum si nici nu le incerca.Si Collosal e bun dar the Falsies ti le si curbeaza putin.

| darkvalentine a răspuns:

Mie imi place foarte mult Supershock-ul de la Avon si de la Maybelline : maybelline falsche wimpern care este si waterproof happy

| Kinderr a răspuns:

Eu am Maybelline colossal volume express Si e foarte bun si miroase si bine happy...Nu iti incarca genele, e foarte bun. Poti incerca diferite rimeluri, dupa preferintele tale