| Catryyyyyyy a întrebat:

Buna^^...care imii zice si mie niste siteuri pentru moda?big grin...in care poth comanda catalog big grin Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Boog a răspuns:

Quick24.ro
okazii.ro
p.s sunt cele mai bune si daca o sa intrii pe quick24 o sa poti si sa te uit i in catalogul de luna asta.

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Http://www.e-stradivarius.com/ stardivarius, haine fashion si pe trend + preturi accesibile.

| Dhyd a răspuns:

Cele mai ok site-uri sunt www.asos.com si www.boohoo.com - ambele din UK. Livreaza si in Ro iar taxa de transport nu e prea mare. Asos are lucruri de o calitate superioara, printre produsele lor aflandu-se si colectii ale designerilor renumiti. Nu au catalog. Comanzi doar online.

| purpleeyes_1427 a răspuns:

Quelle h and m cam atat stiu