| alexandra543 a întrebat:

Care parfumuri vi se par cele mai frumoase, care au un miros superb? Funda! happy kiss

Răspuns Câştigător
| TeoBizz a răspuns:

Incearca C-Thru. Oricare din gama de produse. Toate miros foarte frumos. Sunt si deodorante. Te sfatuiesc sa incerci. Mie imi plac foarte mult, mai ales C-Thru Golden Touch.
Fundă?love struck

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Versace cristal noire

| Siracuzia a răspuns:

Cele de la Playboy!love strucklove strucklove struck

| Scândură a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa alegi unul dintre urmatoarele, suntlove struck, crede-ma am incercat multe si la astea m-am oprit!
Eternity- Calvin Klein(potrivit oricarui anotimp, varste)
Cat deluxe at Night- Naomi Campbell
Givenchy- Irresistible(super dulce si tineresc)
Fergie- Outspoken (ieftin si calitativ)
Sper ca te-am ajutat, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ungaro,de la avon, il am eu. e imbietor...hee heedar si scump