| teodora94 a întrebat:

care stie pe cineva din Ploiesti care aplica unghii cu gel la preturi avantajoase? (nu vreau la salon) va multumesc

5 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Ai aici un kit la 199 ron si ti le poti face singura acasa de cate ori vrei:

www.softnails.ro

| jojo92 a răspuns:

Buna! Realizez unghii false cu gel frumoase si forte rezistente.La doar 45 ron constructia si 35 ron intretinerea.Garantat nu cad.S
une ma la 0720357616. Poti vedea si pozele mele...

| Msilviu a răspuns:

Incearca sa suni la 0749138677
numele doamnei este Lupeş Mioara
A fost si sora mea si este foarte multumita

| teodora94 explică (pentru Msilviu):

Buna.stii cumva la ce pret? nu vreau sa deranjez degeaba.multumesc

| teodora94 explică:

Pret pana in 50 ron (nu vreau cine stie ce lukratura. daca ma tin pana de revelion sunt multumita)