| Biutza_6893 a întrebat:

Care sunt cele mai eficiente diete?

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. cea mai eficienta dieta este cea facuta de tine pe care poate organismul tau sa o suporte, cu 3 mese pe zi. dimineata la pranz si seara la 6. fara grasimi, prajeli, dulciuri, mai putina paine. sa contina multe regume, fructe, fibre, calciu...

nu te lua dupa toate dietele. dieta de 4 zile pierzi 3 kg. pentru ca o sa te imbolnavestiwinking

| lilboutique a răspuns:

Cele mai eficiente diete sunt cele recomandate de un doctor pentru fiecare dintre noiwinking

| Lorenada a răspuns:

Nu exista nici o dieta minune, cea mai buna este cea care ti-o inventezi singura, astfel iti alegi alimentele ce contin calorii negative sau putine calorii, bea multe lichide, cel putin 2 l pe zi. Incearca sa ai 5-6 mese pe zi la care sa maninci cite putin pentru ca organismul tau sa aiba energie pentru toata ziua.Si nu uita si de putin sport, acesta poti sa-l faci acasa, nu numai decit sa pleci la sala, astfel poti sa pui pe youtube fitness si acolo este pentru toate tipurile de muschi...Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele care nu se tin 3 luni si dupa revi la vechiurile obiceiuri.
Daca vrei sa iti schimbi corpul trebuie sa iti schimbi si viata.
http://didiglamour.blogspot.com/......ja-de.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai o varsta sub 18 ani atunci nu incepe o dieta!