| AvalohAlyn a întrebat:

Ce diete foarte eficiente exista?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut toate dietele sunt eficiente daca esti motivata si hotarata sa pierzi in greutate, trebuie doar sa respecti fiecare punct de acolo, exact cum este scris, fara nici cea mai mica abatere, iar rezultatele vor fii 100% pozitive.

| peperonies a răspuns:

Dieta in care nu mai bei nimic in afara de apa si nu mai mananci nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. face minuni. 10 kilograme intr-o luna.

| AvalohAlyn explică (pentru peperonies):

Pai cartoful nu ingrasa fiert, natur, copt.

| peperonies a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Incearca o luna ce ti-am zis eu si zi-mi dupa ce s-a intamplatwinking