| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase magazine cu haine din sibiu la care ar merita sa merg love struck?[Dau funda]

7 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Sunt foarte multe magazine in Sibiu love strucklove struck:XEu merg cel mai mult in Dumbrava, acolo gasesti ce doresti, si inca ceva preturile nu sunt mari Mai sunt si alte magazine cum ar fi Takko, Promenada, New Yorker, La Familia, Adoloscentul.Sunt foarte multe magazine pe centru, pe langa Terezian, gasesti ce vrei oricum Dar iti recomand Dumbrava. SrlGasesti haine foarte frumoase si nu numai haine absolut ce vreiInca ceva daca veri sa faci cumpoaraturi scumpe, ceea ce nu te-as sfatui ai putea merge pe magazinele de pe centru, si la second hand, ce are? Sunt tot haine si acelea, nu este o rusine, nu le-ai furat.Succes

| IepurashRocker a răspuns:

La magazinele de sub Podul Mincinosilor, La Familia (Terezian si Centru), la Dumbrava, în Promenada Mall, Takko, New Yorker.
Siii love struck mâine, 23 iulie 2010, e un târg de haine la Casa de Culturã de la 9 dimineata.batting eyelashes

| pac2oo6 a răspuns:

La promenada mall, la dumbrava sau pe centru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca in Mall si in New Yorker si Takko.

O zi buna!happy

| Bianca_papusha a răspuns:

Sunt o gramada de magazine frumoase in Sibiu... daca nu ai un buget foarte mare poti incerca magazinele de sub Podul Minciunilor...are niste hainutze minunate:X
Sunt destule magazine dragute si pe 9 mai...hee heeSau pe centru iar sunt o sumedenie(Extravagance, Kiss.Cindy

| FashionClub_Monik_1985 a răspuns:

Nu uitati de magazinul MonikFashion din complex Dumbrava etaj 3 sau online la www.monikfashion.ro