| AydaHudson2000 a întrebat:

Cat costa o pereche de lentile de contact colorate? Am inteles ca sunt unele de unica folosinta,dar eu vreau unele pe care le pot purta de mai multe ori laughing) Va rog sa-mi mai oferiti voi niste informatii esentiale,pentru ca nu pre stiu nimic despre asta, dar doresc sa-mi cumpar laughing
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Http://lensa.ro/lentile-contact-colorate
De aici iti poti comanda, au o gama variata si langa fiecare scrie de cate ori poti sa le porti :) Poti sa comanzi linistita, sunt seriosi, am comandat si eu, dar nu colorate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand, decat daca chiar ai nevoie, ai probleme cu ochii si nu vrei sa porti intr-o discoteca/club ochelarii, in rest, nu iti recomand, iti strici ochii, posibil iti vei irita pupila si etc, se gasesc pe site-uri, costa lentilele de calitate ceva bani, dar oare? Chiar merita?

| Andreeaa19 a răspuns:

Buna,eu mă ocup cu vânzarea lentilelor de contact colorate, daca vrei sa cumperi sau doresti mai multe sfaturi pori sa îmi lasi un mesaj aici, iar dupa iti voi da facebookul pentru a vedea nuantele (asta in cazul in care doresti sa cumperi) oricum eu iti stau la dispozitiehappy