| Bibisor1999 a întrebat:

Buna, cat costa sa iti pui la salon gene false fir cu fir (permanente)? Multumesc

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

150-450 ron depinde de care vrei.
La fetele de fac acasa e mai ieftin cam de la 100 ron pornesc preturile pentru extensii 1D.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chiar asa de greu e sa te duci sa intrebi? Pe toate drumurile gasesti saloane de machiaj make up, intră intr-un salon si intreabă le pe fetele de acolo, ele stiu pretul. Fă si tu ceva nu sta pe TPU sa ne intrebi pe noi, tu vrei sa i ti pui gene, tu mergi si intereseaza te de preturi, deoarece fiecare salon are alte preturi.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de salon, te poate ajunge cel puțin 150 de lei.