| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un pensat?

22 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Intre 10-20 de lei.
Iti spun si un pret mai mare pentru ca depinde si de salon. Eu am fost la un salon nu prea "de fite ", si am dat 12 lei. + bacsis pentru tipa, adica vreo 15 lei in total. Gasesti si mai ieftin daca stii sa cauti.

| Satisfaction a răspuns:

Depinde de salon. unde m-am pensat eu am dat 8 lei(pensat + vopsit). Si mi-a facut forma pe care am vrut-o eu.

| BlackBVB a răspuns:

In jur de 20 de lei
fundita?

| IcsD a răspuns:

15 lei chiar si 10 lei

| Deĺααα a răspuns:

Buna:* cam 20-30 de lei:* mai mult nu.si cam asa e cu tot cu vopsitbatting eyelashes cam 15 lei e fara vopsit:* sau 10

| Anduuu a răspuns:

Pretul depinde de salon...la noi e 15 lei.dar iti face niste sprancene super...la alte saloane e chiar si 5 lei iar la altele 50laughing tot ce conteaza e sa fie raport calitate/pret nu?

| Adelinnaa a răspuns:

30 lei maxim depine de salon

| only me a răspuns:

Cam 10 lei.

| oanna_4635 a răspuns:

Intre 6 si 10 lei, depinde de salon:*

| Alexxys a răspuns:

De la 10 ron in sus...depinde unde te duci daca te duci la Anastasia Soare in America sau haaaai sa zicem in Romania s-ar putea sa nu ramai doar cu sprancenele rupte ci si cu buzunarul.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

In jur de 10 lei, depinde.

| Scliparici a răspuns:

Intre 6 si 10 lei

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Nu costa mult.si eu m`am pensat si a costat 7 lei

| adda_3343 a răspuns:

Nu stiu la mine in mall este 10 ley sh ti le face foarte jmekerbig grin depinde unde ti le faci sh cat de bun e salonu:X succes

| Rolland_6813 a răspuns:

10 15 lei maxim

| lili2006 a răspuns:

Depinde de salonul la care vrei sa te duci si orasul, ex in Giurgiu costa 15 ron

| KarinaABk a răspuns:

Costa 10 lei la salonul Maioko

| luciana_3122 a răspuns:

5leitongue

| Anna_2972 a răspuns:

Depinde.poate fi in jur de 7-9 lei happy funda?
happy

| danuta0micuta a răspuns:

Buna.Pana in 10 lei, acum depinde la ce salon te duci.
Pa-pa!:*