| Elena_Maya_1999 a întrebat:

Buna,cat este salariul minim la un salon de infrumusetare pentru un hairsylist si un make up artist?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc taietori de par si vopsitori de fata, gata cu denumirile pompoase pentru meserii atat de banale.

| Eclips a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei na. Si tu daca facu asta fara ajutorul unui hairstilist sau un make up artist arati ca un c*r de babuin care si-a bagat degetele in priza daca tit vrei sa mananci **** du te in alta parte

| Kogaion a răspuns:

Din cate stiu eu salariile sunt cel putin minim pe economie, dar de obicei la hairstylisti si make up artisti mai se adauga si niste procente in functie de cati clienti ai.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Minim 700 de lei pe luna, depinde si de salon. Daca iti faci meseria cum trebuie poti ajunge si la 2000 banuiesc