| AlwaysGoodPeople a întrebat:

Cat timp trebuie sa treaca intre doua decolorari, ambele la salon? m-am decolorat acum aproximativ 5 luni, si acum vreau sa ma decolorez iar, tot la salon. este posibil sa imi distrug foarte tare parul? (sunt bruneta acum si vreau saten deschis).

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tinand cont ca ultima data te-ai decolorat acum 5 luni nu cred ca parul se va distruge asa tare

| Sergiu_Yoana_1991 a răspuns:

Depinde de salonul la care te duci.de distrus il vei distruge unpic dar daca faci tratament dupa nu vei avea probleme.Succes!