| elena_7532 a întrebat:

Cati ani are Inna si Diana Dumitrescu?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Elena;;)!
Intrebarea ta nu este incadrata la categoria potrivita asa ca pe viitor, ar trebui sa ai mai multa grija si sa cauti categoria potrivita pentru fiecare intrebare pusa. Aceasta intrebare ar fi trebuit sa se afle la categoria "Conversatii" :).
In ceea ce priveste intrebarea ta, Inna, pe numele real Elena Alexandra Apostoleanu este nascuta pe 16 Octombrie 1986, deci face 25 ani peste vreo 2 luni.
Pentru alte informatii despre ea, poti sa te uiti aici :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Inna
Diana Dumitrescu este nascuta pe 30 Septembrie 1983 deci face 28 ani peste aproximativ 2 luni.
Pentru alte informatii despre ea, te poti uita aici :
http://www.cinemagia.ro/actori/diana-dumitrescu-29677/wiki/
:)

| AnnyXoxo a răspuns:

Inna are 24 de ani si Diana Dumitrescu are 27winking

Sper ca te-am ajutat! :*

| ღÐelly a răspuns:

Inna=25,diana=28

| BarBye a răspuns:

Inna face 25 de ani pe 16 octombrie, iar Diana Dumitrescu face 28 de ani pe 30 septembrie.

| BMW200 a răspuns:

Inna 25 in octombrie iar Diana28 in septembrie

| mixx_4759 a răspuns:

Huh raised eyebrows "google-it" :*

| xoanaxVamp a răspuns:

Inna-24 ani si Diana Dumitrescu-26 ani

| Smiley a răspuns:

Salutare! Inna are 25 de ani iar Diana Dumitrescu are 28 de ani! Funda?

| CiicxuBăă a răspuns:

INNA (pe numele sau real Alexandra), la doar 24 de ani se afla deja la cea de-a doua formula muzicala. Originara de pe Malul Marii Negre, ea s-a orientat de mica spre cariera muzicala, luand lectii de canto de la frageda varsta de 8 ani.
S-a nascut la Constanta la 30 Septembrie 1983. A terminat liceul theoretic George Calinescu, sectia limbic moderne si vorbeste cursive italiana, engleza si franceza.Deci Diana are 27 si va face 28 happy Funda? puppy dog eyes

| blackfire a răspuns:

Inna are 25 de ani.
Inna (Elena Alexandra Apostoleanu) s-a nascut in data de 16 octombrie 1986. funda?

| blackfire a răspuns:

Iar dana dumitrescu 30 septembrie1983-26 ani

| Lady112 a răspuns:

Inna are 24, iar Diana Dumitrescu 27 happy