| astro5 a întrebat:

Cati ani aveti?

Răspuns Câştigător
| eu_7950 a răspuns:

Pune ingrasamant natural! efectu' e garantat!

12 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Aplica cu betisorul de urechi 1-2 ori pe saptamana iod,ajuta foarte bine la intarirea si cresterea unghiilor.
Da, unghiile se rup deoarece sunt moi cand se afla in apa.
O seara buna.
Pa, pa.

| Ion a răspuns:

Apa le face mai slabe. ca sa nu ti se mai rupa ai putea sa le dai cu lac transparent. ti le mai intareste, dar despre cum sa creasca mai repede iti pot recomanda doar rabdarea.

| bianca9422 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin cald.

eu am folosit tot ce se putea oh go on m-am si saturat de atatea tratamente si atatea bani aruncati in vant

eu de vreo 6 luni am tipsuri cu gel puse la marime naturala, cum le purtam eu
ma duc la 1 luna - 1 luna si ceva la intretinere (50 ron) si numai am probleme ca mi se rup unghiile, sa imi creasca si etc.

acum depinde de tine
daca mai ai nelamuriri sau alte intrebari nu ezita sa imi lasi un mesaj privat

te pup happy

| alexutza003 a răspuns:

Ca sa le intaresti si ca sa creaca mai repede cumparati de la farmacie ulei de ricini este vreo 3 lei si toarna pe o bucatica de vata si ungeti unghiile in fiecare zi

| Bee123 a răspuns:

Unghiile. problema tuturor fetelor. Depinde de formatul lor. Vitamina revitalizatoare, si care ajuta la cresterea naturala a lor, este A.
Deci, consuma : piersica, banana, portocala, grapefruit.

http://www.ziare.com/......ale-885429
sper ca ti-am fost de folos:o3:o3:o3

| Deyutza_6118 a răspuns:

Iti poti lua tratament de la oriflame si nici nu e scump

| darrio2007 a răspuns:

Ai lipsa de calciu in organism.Ia cate o pastila zilnic.2-3 saptamani.

| Simona a răspuns:

Am 16 ani, dar chiar nu inteleg ce e cu raspunsurile!

laughing

Ai schimbat intrebarea?

:p

| addicting a răspuns:

15 ani jumlaughingff tare...cum ai facut?

| Miina a răspuns:

Am 14 ani.
Sper sa nu schimbi iar intrebarearolling on the floor

| eu_7950 a răspuns:

A intrebat cum isi face unghiile mai rezistente

| Simona a răspuns:

Nu inteleg de ce ai schimbat intrebarea!hee hee
Era una ca oricare alta!
:*