| 10011993 a întrebat:

ce credeti? se mai poarta gecile de imitatie piele sezonul tomna-iarna 2010?big grin dau funda

Răspuns Câştigător
| criss84 a răspuns:

Sunt in tendinte si sezonul acesta asadar daca ai una din sezonul trecut e spre binele buzunarului tau happy pentru ca am vazut ca n sunt atat de ieftine chiar daca sunt din imitatie de piele

3 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Da. Iti spun sigur ca se poarta. Intra pe www.divahair.ro. Ti-as fi dat link-ul. Dar nu imi merge prea bine netul acum, deci nu pot intra acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poarta. cel putin la mine in oras in toate magazinele gasesti geci din imitatie de piele.dovada ca inca se poarta.big grin

| maryy_3569 a răspuns:

Eu zic ca da.in plus sunt foarte dragute. vreau sa-mi i-au si eu una, din cate am vazut au pe mai multe culori.eu as vrea una neagra sau cenusie. e in ton si sunt super.