| ionutzu94 a întrebat:

Se mai poarta gecile de piele toamna(sunt baiat)? Am parul scurt spre mediu negru ce credeti mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| LuaMaryLua a răspuns:

Imi place ca esti interesat de aspectul tau! Dupa parerea mea de fata, gecile de piele dau bine oricand! Ai face senzatie cu niste espadrile (baieti), blugi strimti... na de-astea! Daca mai vrei sfaturi mesaj!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca da, uitate pe www.adidasi-haine.ro si vezi modelul de 258 RON, cea mai mistocara.

| monia a răspuns:

Da,chiar cred ca ti-ar sta bine! Iarna asta asa sunt tendintele in materie de moda (pentru baieti laughing) )

| mgtow a răspuns (pentru monia):

Nu tine de cald geaca de piele iarna daca nu se imbraca gros.

| mixxjim a răspuns:

Daca esti brunet si cu parul lungut ti-ar sta bine cu o geaca bejwinking

| Ghost89 a răspuns:

Da,se poarta. si eu port, o geaca de piele, cu inscriptia Motocross.e destul de nice, zic eu. happy

| issa2001 a răspuns:

Da....FOARTE BINE... funda?