| CristineDelaruss a întrebat:

happy
Ce imi recomandati: conversi All Star sau bascheti Nike?

12 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

All stars :X

| BombonicaXD a răspuns:

Nike clar.Rezista mult mai mult decat porcariile de Conversi, in plus sunt mai comozi si mai la moda.

| teodora12_8347 a răspuns:

Buna, Eu am si Conversi si bascheti, Sincer cu Conversi merg la mai multe: si la blugi, si pantaloni scurti, si fusta de blugi, si la mai multe, in timp ce baschetii: mai mult la pantalonihappy, Sincer iti recomand ambele

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca-i obligatoriu dintre astea doua, adidasii, are talpa mai groasa, te sustine mai bine, dar sunt si moi usor de pasit alergat cu ei.Eu insa zic ca iei niste adidasi de 4-5-60 lei pentru ca n-o sa-i folosesti decat o vara mai ales daca cresti, iar tot la fel de repede se rup chiar daca is Nike care evident is contrafacuti sau ca is de 40 lei.Aia de 40 lei fiind de multe ori mai rezistenti, pentru a se ridica cat mai sus in ierarhie.Cam ca dacia, ieftina dar rezistenta, ca sa merite banii.Eu zic sa iei aidasi ieftini si fain colorati.

| AmanoYuno a răspuns:

Categoric all starhappy

| Meheツ a răspuns:

Pantofi de lac Armani

| MyMyutza a răspuns:

Majoritatea de aici a spus NIKE, insa eu am avut All Star`uri asa http://www.cauti.ro/......html(numai ca pe turcoaz).Sa sti ca sunt comozi si... eleganti:).♥

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Baschetii Nike. Unu' la mana arata mult mai bine, sunt mult mai rezistenti si cu ei poti sa alergi in caz de orice. Adica, eu am majoritatea perechilor numai baschetibatting eyelashes

| Christian1000 a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda nike pentru ca te tin foarte mult. Eu imi iau mereu Nike si merau ma tin minim 10 luni. Funda?

| alexandra8787 a răspuns:

Buna! Bascheti Nike 100%! Sunt si comozi si COOL! Rezista mult timp! fundita?

| AlexRock a răspuns:

Yo i-ti recomand Converse originali. Tin foarte mult si sant si mai comozi decat tenisi din leonardo. Acum depinde si de stilul tau.

| DeeaAndreiuta a răspuns:

Bascheti Nike