| Antonia90 a întrebat:

Ce ochelari de soare ati alege din urmatorii doi:
1. http://acvest.ro/image/cache/data/4167goldbrownb-2-500x5 00.jpg
2. http://1.bp.blogspot.com/......C04355.JPG
?
Astept pareri pentru ca trebuie sa aleg din cei doi, si nu stiu pe care sa il aleg :(
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Samy48 a răspuns:

Primi dar mie imi plac mai mult genu asta :D http://www.designer-sunglasses.co.uk/images/wayfare.jpg

39 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Prima pereche.

| Mary Marry a răspuns:

2.
Sunt super frumosi!
Hei poti sa imi zici si mie de la ce firma sunt si cat costa?
Te rog.

| Petronela a răspuns:

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Prima pereche love struckhappy

| alice_5598 a răspuns:

Primii. Mi se pare mai dragutibatting eyelashes

| anonimmmmm a răspuns:

Eu am din astia http://www.notdesigner.com/images/elite_M.jpg(a doua pereche de jos) doar ca la mine sunt cu contur alb, si imi plac la nebunie, culoarea neagra neagra la ochelarii de tip aviator, prin care nu se vad ochii, te face mai cool, mai misterioasa.:D:)

| candy_2919 a răspuns:

Nr 1. km asa am si eu... si sunt foarte misto...:X

| greenapple a răspuns:

| redsummer a răspuns:

Hey, lavinia
Anul acesta s-au purtat si se poarta ochelarii-aviatori ptc nu doar sunt frumosi, chic, rafinati, eleganti, dar si ptc aduc un omagiu regelui pop m. j.
Anul trecut s-au purtat cei negrii, dar anul acesta se poarta cei cu lentilele maro, lila, roz pentru un stil mai girllie
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| cornel a răspuns:

Cred ca 1

| Диана a răspuns:

Prima :X

| Turquoise a răspuns:

Primii happy. par mai feminini xD

| maduts a răspuns:

Mie imi place prima pereche dar depinde cum iti sta tielove strucklove struck
asa ca degeaba ne intrebi pe noi, doar o sa-i porti u nu noi
noi ii alegem pentru noihee hee

| Roxii a răspuns:

1 sunt mult mai draguti si plus ca au ceva mai aparte...si eu am uni la fel! dar care ii vrei tu!

| iuandfto a răspuns:

Primi nu prea te protejeaza de soare.
Acum depinde pentru ce ii iei. Eu il prefer pe al doilea pentru ca sunt buni pentru soare.:B
Ochelari ca si alt obiect se imbracaminte sau accesoriu trebuie sa te reprezinte.

| CristinaCristi a răspuns:

Primi deoarece a 2 perewche sunt mai babesti! eu cred ca tear avantaja primii

| Iuliaana a răspuns:

Mai potrivit pentru fete sunt primii, si in plus, par un model mai nou, pe negru mmm. confused

| anda_1885 a răspuns:

Primii sunt foarte frumosi dar a doua pereche este mai buna pentru ca protejeaza si ochii. Insa vreau sa te intreb ceva: Stiu ca genul asta de ochelari se poarta vara asta foarte mult, insa trebuie sa te avantajeze si pe tine. Ai o fata cu trasaturi mai ascutite sau mai patratoase ca sa ii poti purta?

| Georgyana98 a răspuns:

Ti-as recomanda prima pereche, sunt foarte frumosi si te sunt sigura ca o sa-ti stea grozavhappy

| Luv you a răspuns:

1:p

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Eu as alege prima varianta pentru ca am ceva asemanatori si imi sta bine dar depinde si de care culoare crezi ca ti s-ar potrivi mai mult. Oricum amandoi sunt frumosi deci... daca iti sta si bine cu fiecare, nu mai conteaza.

| myam33a a răspuns:

Prima pereche happy

| ily kim nam gil a răspuns:

Primi aia gen aviatordrooling

| adellyna a răspuns:

Eu i-as alege pe primii. dar acum depinde si cu care pereche iti sta mai bine :* cand ii cumperi du-te cu o prietena ca sa iti dea o parere cum iti sta cu ei :*

Răspuns utilizator avertizat
| amaadina a răspuns:

Prima perechewinking
A doua pereche o intalnesti la tot cocalarul...hee hee

| x_7728 a răspuns:

Numarul 2 :d

| Giulia_7302 a răspuns:

| ilinca98 a răspuns:

Aia cu lentila colorata sunt mai misto